Ceremonia Otwarcia HELL Kart&Event Center

Otwarcie toru Kartingowy Narodowy
5 maja 2015
Show all

Ceremonia Otwarcia HELL Kart&Event Center

Z wielką przyjemnością informujemy, że właśnie wróciliśmy z ceremonii otwarcia HELL Kart&Event Center w miejscowości Miskolc na Węgrzech.

Tor zlokalizowany jest w sercu Avalon Parku, imponującego ośrodka w środku lasu na malowniczych wzgórzach otaczających miejscowość, w bezpośrednim sąsiedztwie słynnych źródeł termalnych, najsłynniejszej atrakcji regionu. Zewnętrzny tor, zbudowany przez 360 Karting, podzielony jest na 4 sektory. Można jeździć na nim w 7 różnych konfiguracjach, może także służyć jako dwa oddzielne tory w tym samym czasie. Pit-stop wyposażono w 33 elektryczne karty RiMO SiNUS iON ze specjalnym przyciskiem boost. Zainstalowaliśmy nad torem największą dotychczas tablicę LED, o wymiarach 1.92m na 4,46m!

Tor otoczony jest restauracjami, barem, hotelem, ogródkiem piwnym, centrum eventowo-konferencyjnym, basenem, spa i specjalny parkiem zabaw dla dzieci. Cała inwestycja oddana zostanie w październiku 2015 roku. Dzięki temu Avalon Park to niesamowite miejsce w którym wspaniale spędzić czas może cała rodzina, będąc pewna najwyższej jakości świadczonych usług.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy brać udział w procesie planowania, organizowania, budowy i instalacji tego miejsca. HELL Kart&Event Center to zdecydowanie najbardziej imponujący obiekt tej klasy w tej części Europy – każdy fan kartingu to przyzna!

Kliknij tutaj aby dowiedzeć się więcej o HELL Kart&Event Center.

check out our short video relation from the opening ceremony: