Dlaczego my?

Łatwy start i kompatybilność

Jeśli masz już funkcjonujący tor - instalacja systemu kartingmanager jest super łatwa. Prawdopodobnie będziesz mógł dalej używać wszystkich urządzeń, które już posiadasz (telewizory, komputery, drukarki, pomiar czasu), bez konieczności ponoszenia zbędnych wydatków.

Jeśli używasz już jakiegoś rodzaju oprogramowania, to prawdopodobnie możliwe będzie zaimportowanie Twojej obecnej bazy danych do naszego systemu, abyś nie musiał zaczynać od zera. Co ważniejsze - gwarantujemy znaczną obniżkę wydatków na oprogramowanie. kartingmanager posiada wszystkie możliwe funkcjonalności, o których marzysz, w najlepszej rynkowej cenie.

BRAK inwestycji początkowej

Jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek (kilka bardzo prostych i rozsądnych zaleceń), to gwarantujemy, że już po pierwszym miesiącu korzystania z kartingmanager zarobisz dzięki systemowi więcej pieniędzy, niż zapłaciłeś za korzystanie z niego. Oznacza to, że nie jest to inwestycja wymagająca długiego czasu do zwrotu środków, ale raczej zautomatyzowane narzędzie do zarabiania pieniędzy, które natychmiastowo uruchamia dodatkowe źródła przychodu na Twoim torze. you will make more additional money than you've paid for using it. It means it's not really an investment that requires time to get a return, but rather a money making tool that immediately unlocks additional revenue streams on your track.

Rozsądne ceny bez ukrytych kosztów

kartingmanager to zautomatyzowane narzędzie, które przyniesie Ci więcej przychodów, niż jego miesięczny koszt utrzymania. Ponosisz jedynie opłatę za korzystanie z systemu - NIE próbujemy nakładać żadnych innych opłat na boku. Nie pobieramy opłat za karty członkowskie. Nie pobieramy opłaty za dodatkowe KIOSKi, telewizory czy Użytkowników w systemie. Nie namawiamy Cię do zakupu jakichkolwiek urządzeń od nas. Twoja baza danych należy wyłącznie do Ciebie i możesz ją wyeksportować kiedy tylko sobie życzysz.

DARMOWE demo

kartingmanager to jedyne tego typu oprogramowanie na Ziemi, którego możesz spróbować ZA DARMO, zanim dokonasz zakupu. Jesteśmy tak pewni siebie, że po spróbowaniu raz nie będziesz chciał się z nami rozstać, że nie przeszkadza nam udostępnienie Ci DARMOWEJ wersji demo :) Oczywiście, wymaga to spełnienia kilku wymagań natury technicznej. Odezwij się do nas, a wszystko ustalimy.

DARMOWE aktualizacje


Kiedy dołączasz do nas, stajesz się częścią rodziny. Za każdym razem, kiedy wymyślimy nową funkcjonalność - Ty ją dostaniesz. Bez dodatkowych opłat! Proces aktualizacji jest zautomatyzowany i nie wymaga udziału żadnego personelu na Twoim torze.

Prosty, ale potężny

Naszą misją jest dostarczanie najbardziej eleganckiego, intuicyjnego, łatwego w obsłudze oprogramowania kartingowego. Nawet pięciolatek w kilka minut wiedziałby jak korzystać z systemu. Jeśli coś jest dla Ciebie skomplikowane - daj nam znać, a uczynimy to łatwiejszym. Jednocześnie kartingmanager posiada wszelkie możliwe funkcjonalności, o których możesz pomyśleć. Jeśli tylko uważasz, że brakuje nam czegoś ważnego - odezwij się do nas. Z przyjemnością dodamy tę funkcję jak najszybciej będzie to możliwe i udostępnimy za darmo przy najbliższej aktualizacji systemu.