Software

Kompleksowe oprogramowanie
dla torów kartingowych

kartingmanager to kompleksowe rozwiązanie software'owe dla torów kartingowych, zarówno rentalowych jak i profesjonalnych, wewnętrznych i zewnętrznych. System zarządza pomiarem czasu, członkostwem, sprzedażą, raportami, flotą gokartów, eventami i wszystkimi innymi sprawami związanymi z funkcjonowaniem toru.
Klienci & Marketing

Zrozumienie Klientów to klucz do sukcesu w każdym biznesie, wliczając w to karting. System kartingmanager został zaprojektowany taki sposób, abyś wiedział wszystko o osobach, które odwiedzają Twój tor, a następnie pozwala Ci wykorzystać tę wiedzę aby natychmiast zwiększyć przychody Twojego przedsiębiorstwa.

Jednocześnie gwarantujemy, że elegancki design i innowacyjne rozwiązania systemu kartingmanager zainteresują Twoich klientów i sprawią, że będą oni bardziej zadowoleni z usług świadczonych przez Twój tor i będą częściej go odwiedzać. Sprowadzanie klientów pod Twoje drzwi jeszcze nigdy nie było takie proste!:)

Dowiedz się więcej

Flota & Zasoby

Podstawowym celem i założeniem systemu kartingmanager jest zapewnienie Ci pełnej kontroli nad wszelkimi wydarzeniami dziejącymi się na torze, zarówno na miejscu, jak i zdalnie - gdy nie ma Cię w pobliżu. Z naszą funkcją Garaż możesz zarządzać swoją flotą w mgnieniu oka, a serwis i utrzymanie gokartów przestaną być dla Ciebie problematyczne.

Wiemy także doskonale jak ważnym elementem efektywnego rozwoju firmy jest kontakt z Twoimi pracownikami. Jeśli szukasz sposobu optymalizacji kosztów, zwiększenia wyników swojego personelu i intuicyjnego narzędzia do administrowania wszystkimi zasobami toru w jednym miejscu - nie szukaj dalej!:)

Dowiedz się więcej

Tor & Bezpieczeństwo

System kartingmanager dąży do zapewnienia Ci wsparcia w bezpiecznym zaplanowaniu, zorganizowaniu i przeprowadzeniu każdego rodzaju wydarzenia na Twoim torze, nie wymagając od Ciebie żadnego zaangażowania. Inteligentny punkt sprzedaży, innowacyjne metody wyświetlania LED, zaawansowany system rezerwacji i kalendarzu - stworzyliśmy system, który daje maksimum funkcjonalności zarówno Twoim klientom, jak i pracownikom.

Pomyśl tylko, że mógłbyś kontrolować wszystko co dzieje się na torze z poziomu tabletu lub swojego smartphone'a - z systemem kartingmanager zarządzanie torem kartingowym jest po prostu frajdą!

Dowiedz się więcej

Raportowanie

Dzięki wbudowanej w system kartingmanager funkcji automatycznego zbierania danych będziesz wreszcie miał możliwość zbadać i przeanalizować każdą informację, którą uznasz za stosowną. Nie musisz więcej zastanawiać się ile klientów miałeś w zeszłym miesiącu, ile pieniędzy średnio każdy z nich wydał na Twoim torze, ile motogodzin pracował gokart numer 5 lub która kampania marketingowa była najbardziej skuteczna. kartingmanager podaje Ci te informacje (i wiele, wiele innych) na talerzu i pozwala Ci skupić się na konsekwentnym zwiększaniu uzyskiwanych przychodów.

Dowiedz się więcej

Jak to działa?

LOKALNA wersja
Posiadasz własną kopię aplikacji systemowej na swoim torze

Jeśli nie posiadasz na torze stabilnego łącza internetowego lub jeśli po prostu nie chcesz być zależny od połączenia z siecią - zbudujemy na Twoim torze lokalną instancję systemu.


  • Potrzebujesz serwera aplikacji kartingmanager na swoim torze
  • Wszystkie urządzenia muszą być podpięte do tej samej sieci
  • Możesz używać laptopa / tabletu / smartphone'u aby korzystać z systemu
  • CO WAŻNE - nie potrzebujesz połączenia z internetem by korzystać z systemu, ale rekomendujemy posiadanie łącza z siecią aby w pełni wykorzystać funkcje marketingowe systemu oraz w celu wsparcia i aktualizacji.

wersja w CHMURZE
Możesz korzystać z systemu przez internet

Możesz także zdecydować się na wersję w CHMURZE, jeśli posiadasz stabilne łącze internetowe i nie chcesz przejmować się żadnym sprzętem, kablami, instalacją czy konfiguracją.


  • Stworzymy dla Ciebie konto na http://your-track.app.kartingmanager.net
  • Musisz upewnić się, że wszystkie urządzenia na torze mają dostęp do sieci
  • Musisz posiadać bardzo pewne połączenie z siecią (lub drugie łącze w ramach zabezpieczenia)
  • Możesz korzystać z systemu z każdego urządzenia, które posiada przeglądarkę internetową i dostęp do sieci