Consulting

Consulting biznesowy dla nowych
i istniejących torów kartingowych

Jesteśmy w tym biznesie od dobrych paru lat i śmiało możemy przyznać, że poznaliśmy go na wylot. Jeśli posiadasz już swój tor i chcesz go ulepszyć lub jeśli planujesz otworzyć własny tor i masz setki pytań - będziemy szczęśliwi mogąc Ci pomóc.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nie mam swojego toru
ale planuję otworzyć tor.

Karting jest wspaniałym interesem ale musi być odpowiednio prowadzony. Już na wstępnym etapie opracowywania biznes planu powinieneś porozmawiać z kimś, kto zna się na rzeczy. Pomożemy Ci nie tylko z ogólnymi sprawami, tak jak rozmiar budynku czy rozkład nitki toru, ale także znamy się na detalach, jak choćby rozkład urządzeń, rozplanowanie pit stopu, poczekalni i inne.

Mam już swój tor
ale pragnę go udoskonalić.

Kiedy zarządzasz torem przez X lat to oczywiste jest, że znasz ten biznes bardzo dobrze. Jednakże - czasem dobrze jest poznać niezależną opinię lub radę od kogoś, kto prowadzi tor w innym kraju. Mamy to szczęście, że współpracujemy z torami na całym świecie - to daje nam doświadczenie i wiedzę o tym co działa, a co nie. Będziemy szczęśliwi mogąc podzielić się z Tobą tym doświadczeniem.