Hardware

Rozwiązania sprzętowe
dla torów kartingowych

kartingmanager jest kompleksowym dostawcą rozwiązań z zakresu sprzętu dla torów kartingowych, zarówno rentalowych i profesjonalnych, wewnętrznych i zewnętrznych. Zakres naszego działania obejmuje pomiar czasu, kontrolę prędkości, tablice LED, wyświetlacze LED, laptimery na kierownicy, moduły kontroli świateł i wiele, wiele innych....


System pomiaru czasu

System pomiaru czasu jest najważniejszym elementem wyposażenia każdego toru. Na rynku działa wiele firm oferujących rozwiązania w tym zakresie i nasz system jest zintegrowany ze znaczną większością z nich. kartingmanager jest także dumnym Partnerem i Resellerem produktów MYLAPS Sports Timing.

Więcej o pomiarze czasu


Kontrola prędkości gokartów

Pracownicy toru mogą mieć pełną kontrolę nad jeżdżącymi kartami - fizycznie lub zdalnie. Dedykowana aplikacja tabletowa lub pilot kontroli zdalnej pozwala na szybkie dostosowanie mocy pojazdów do ustalonych poziomów dla pojedynczych osób, grup, poszczególnych sektorów lub wszystkich kartów jednocześnie. Silniki mogą być także zdalnie wyłączane, jeśli nastąpi taka potrzeba.

Więcej o kontroli prędkości

Wyświetlacze LED

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe na elastyczną i atrakcyjną finansowo ofertę, podjęliśmy decyzję o budowie własnych tablic LED. W odróżnieniu od innych tablic - tablice KM są w rzeczywistości tablicami wideo, które pozwalają na proste i intuicyjne manipulowanie wyświetlaną treścią. Poza wynikami klientów na tablicach można wyświetlać także materiały reklamowe w pełnym kolorze, filmy, zdjęcia, grafiki i wszystko inne.

Więcej o wyświetlaczach LED

Tablice LED i telewizory

Na każdym torze gdzieś trzeba wyświetlać wyniki pomiaru czasu. Najpopularniejszym rozwiązaniem są zwykle tablice lub wyświetlacze LED. kartingmanager jest zintegrowany z wszystkimi znaczącymi producentami tego typu rozwiązań i z pewnością znajdziemy sposób, by zintegrować się także z Twoją tablicą, którą już posiadasz. Opcjonalnie można wykorzystywać także zwykłe telewizory, by wyświetlać na nich wyniki.

Więcej o sposobach wyświetlania wyników

Wyświetlacze LAPO

LAPO dostarcza wyświetlacze na kierownice dla kartingu rentalowego i wyczynowego. Co ważne, mają one wyświetlacz full-color, co pozwala dostosowywać wyświetlane na nim treści dla każdorazowych potrzeb. Logo sponsora przed wyścigiem? Wyniki sektorowego pomiaru czasu w trakcie jazdy? Pozycjonowanie według najlepszego czasu lub najlepszej pozycji? Różnica do lidera? Wiadomości od drużyny z pit-stopu? Nie ma problemu!:)

Więcej o wyświetlaczach LAPO