kontrola prędkości de Haardt

O firmie de Haardt

de-haardt

Dzięki przenośnemu i łatwo ładującemu się pilotowi Xtra.Remote Control pracownicy na torze mają pełną kontrolę nad jeżdżącymi kartami oraz nad światłami. Specjalne przyciski umożliwiają szybkie zmiany prędkości do ustalonych poziomów mocy silnika dla indywidualnych osób, grup lub wszystkich pojazdów jednocześnie. Można także w łatwy sposób zwiększać lub zmniejszać limit prędkości w trakcie jazdy. Silniki gokartów mogą być także wyłączone w tym samym momencie, jeśli jest taka potrzeba. Szalonym kierowcom można nakładać kary w postaci ograniczenia mocy silnika na czas trwania kary, a następnie automatycznie powraca do ustalonego poziomu.

Jest to urządzenie szczególnie przydatne w pracy mechaników, bowiem Xtra.Remote Control dostarcza informacji takich jak całkowity czas pracy silnika oraz tachometr w czasie rzeczywistym, wszystko to na przejrzystym wyświetlaczu graficznym.

Nowocześnie zaprojektowany Xtra.Remote Control może być podłączony do komputera, tak aby specjalnie oprogramowanie kontrolowało aktywność na torze. Nowe wersje oprogramowania mogą być po prostu wgrane zdalnie,  bez konieczności wysyłki do producenta.

Cały system jest zintegrowany z oprogramowaniem kartingmanager, tak że możesz kontrolować gokarty w trakcie jazdy bezpośrednio ze swojego komputera, tabletu lub telefonu, na którym używasz systemu kartingmanager.