Wyświetlacze LAPO

LAPO dostarcza wyświetlacze na kierownice dla kartingu rentalowego i wyczynowego. Co ważne, mają one wyświetlacz full-color, co pozwala dostosowywać wyświetlane na nim treści dla każdorazowych potrzeb. Logo sponsora przed wyścigiem? Wyniki sektorowego pomiaru czasu w trakcie jazdy? Pozycjonowanie według najlepszego czasu lub najlepszej pozycji? Różnica do lidera? Wiadomości od drużyny z pit-stopu? Nie ma problemu!:)

kartingmanager jest zintegrowany z LAPO, co oznacza że wszystkie wyniki i informacje są automatycznie przesyłane z serwera kartingmanager do wyświetlacza LAPO. Możliwe jest skonfigurowanie obu systemów w dowolny sposób.

Można pójść jeszcze krok dalej… połączyliśmy elastyczny wyświetlacz LAPO z inforamcjami, które zbiera system kartingmanager na torze i dzięki temu stworzyliśmy prostą, a jednocześnie bardzo efektywną funkcjonalność, która w znaczący sposób zwiększa prawdopodobieństwo, że Twój Klient po wyjściu z gokarta kupi następny przejazd. O co chodzi? Skontaktuj się z nami i dowiedz się wszystkiego! :)