tablice LED i telewizory

LED scoreboards

kartingmanager jest zintegrowany z wiodącymi producentami wyświetlaczy LED. Oznacza to, że możesz podłączyć tablicę, którą już posiadasz do sieci lub bezpośrednio do serwera aplikacji kartingmanager, a system automatycznie rozpocznie wyświetlanie wyników na zsynchronizowanym urządzeniu.

Wspierane interfejsy:

  • RS232
  • USB
  • Ethernet


Zobacz także tablice LED kartingmanager

Telewizory

Najbardziej profesjonalnym sposobem wyświetlania wyników na torze są oczywiście tablice LED. Ich cena w przeciągu ostatnich kilku lat znacząco spadła, jednak ciągle jest to wydatek, na który znaczna część torów nie może sobie pozwolić. Z drugiej strony – szerokokątne telewizory (50 cali i więcej) są dużo tańsze. To właśnie dlatego przygotowaliśmy moduł systemu, który pozwala wykorzystywać telewizor lub telewizory zamiast tablic LED. Jest to rozwiązanie rekomendowane zwłaszcza dla torów wewnętrznych.

Istnieje wiele możliwości wyświetlania czasu na Twoim telewizorze:

  1. Pojedynczy telewizor  – rekomendowane dla małych torów, gdzie na ekranie zmieszczą się wszystkie karty.
  2. Wiele telewizorów jeden koło drugiego  – rekomendowane dla większych torów. Można wyświetlać pierwsze pięć wyników na pierwszym telewizorze, drugie pięć na drugim i tak dalej…
  3. Wiele telewizorów w opcji „extended desktop” – Możesz wykorzystać 4 lub 6 i więcej telewizorów do stworzenia jednego dużego ekranu z wszystkich połączonych urządzeń.
  4. Spersonalizowane rozwiązanie – z uwagi na fakt, iż mamy pełną kontrolę nad wyświetlaczem telewizora, możemy zaprojektować specjalne rozwiązanie tylko dla Ciebie. Nie ma żadnych ograniczeń!