HELL Kart&Event Center

HELL Kart&Event Center jest częścią Avalon Park, wysokiej klasy inwestycji w Miskolcu na Węgrzech. Zlokalizowany w lesie na wzgórzach otaczających miasto, w sąsiedztwie słynnych wód termalnych, największej atrakcji regionu, HELL to malownicze miejsce które dostarcza maksimum kartingowej adrenaliny.hell0

Tor wyposażono w 33 gokarty elektryczne RiMO SiNUS iON ze specjalną funkcją BOOST, która sprawia że jazda nimi jest jeszcze bardziej ekscytująca. Zamontowaliśmy nad torem specjalną ogromną tablicę LED full-colour o wymiarach około 2m wysokości na 4,5m szerokości. Jest to największa tablica, jaką dotychczas wykonaliśmy! Pomiar czasu na torze zapewnia najnowszy system MYLAPS x2 z czterema pętlami detekcyjnymi.

Bandy bezpieczeństwa, które dostarczyła firma 360 Karting, wyposażone są w dwukolorowe światła LED. Białe – w celu oświetlenia toru wieczorami oraz żółte światła bezpieczeństwa, informująca o wypadkach na torze. Wszystkie światła zintegrowane są z modułem kontroli świateł kartingmanager i są kontrolowane automatycznie przez system bądź zdalnie z tabletu. To jeszcze nie wszystko – zintegrowaliśmy nasz system ze zdalnym spowalnianiem gokartów aby spowalniać lub wyłączać karty, jeśli jest taka potrzeba. Wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem na torze zostały połączone z systemem kartingmanager, tak że jeśli na torze nastąpi wypadek – na przykład w sektorze trzecim – poprzez naciśnięcie jednego przycisku na tablecie pracownik toru sprawia, że automatycznie:

  • wszystkie gokarty w danym sektorze spowalniają do wskazanej prędkości,
  • włączają się żółte światła w bandach,
  • wszystko powraca do normy za pomocą jednego przycisku.

kartingmanager został połączony z ponad 20 telewizorami HD w okolicy toru, a także wkrótce zsynchronizowany będzie z każdym telewizorem w hotelu, który powstaje tuż obok toru. Dzięki temu goście hotelowi będą mogli z poziomu swojego pokoju na żywo śledzić wyścigi na torze, sprawdzać ich przebieg i wyniki.

Tor został podzielony na 4 sektory, istnieje 7 możliwych konfiguracji toru, a nawet może funkcjonować jako dwa oddzielne tory jednocześnie. Imponujące, prawda?

Wszystko to w otoczeniu restauracji, ogródka piwnego, hotelu, centrum eventowo-konferencyjnego, basenów, specjalnego parku rozrywki dla dzieci i wielu innych atrakcji – aby tylko zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Cały obiekt na prawdę zapiera dech w piersiach!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc razem z 360 Karting uczestniczyć w procesie projektowania, budowy i uruchamiania tego toru od samego początku.

Zobacz więcej: