32Silver Hotel & Gokart Center jest chyba najbardziej rozpoznawalnym torem w Polsce. Stanowi on część czterogwiazdkowego hotelu z niesamowitą restauracją i basenem. O czym jeszcze można marzyć?

Na torze odbywa się wiele wysokiej klasy wydarzeń, takich jak chociażby PIKC, mistrzostwa Polski w kartingu indoorowym, polskiej edycji kartingowych mistrzostw świata.

Silver Hotel & Gokart Center jest pierwszym w Polsce (a może nawet w Europie?) torem wewnętrznym, który zainstalował sektorowy pomiar czasu. Dzięki pętli detekcyjnej zamontowanej nie tylko na linii start/meta, ale także w środku okrążenia, kartingmanager prezentuje dokładne dane i analizy z wyników uzyskanych w poszczególnych sektorach nie tylko na telewizorach HD zlokalizowanych w budynku, ale także na automatycznie drukowanych papierowych wynikach.

kartingmanager jest także zintegrowany z telewizorami umieszczonymi w pokojach hotelowych w taki sposób, że jeden kanał przeznaczony jest na prezentację wyników z toru w czasie rzeczywistym.