Karting Center Podgorica

Karting Center Podgorica (Czarnogóra) jest najnowocześniejszym zewnętrznym ośrodkiem kartingowym w regionie. Zlokalizowany przy głównej autostradzie Podgorica-Cetinje stanowi perfekcyjne miejsce dla amatorów sportu motorowego.

podgorica7

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym kierowcą, z pewnością spodoba Ci się przygoda, jaką zapewniają najnowszej generacji profesjonalne nowe gokarty Sodi Racing. Prawdziwy dreszczyk adrenaliny gwarantowany!

Kompleks o powierzchni 20.000 m2 składa się z toru wyścigowego (804 m długości), zbudowany według standardów i wytycznych CIK-FIA, kawiarni z panoramicznym widokiem na tor i góry, które otaczają okolicę, sklepu z wyposażeniem dla rajdowców oraz garażu zbudowanego specjalnie na potrzeby obiektu. Tor wyposażono w nowe Sodi RT8 i LR5, aby zapewnić odpowiednią dawkę frajdy z jazdy.

Miejsce to jest popularne w okolicy z powodu organizowanych na torze eventów, takich jak imprezy urodzinowe, promocje, prezentacje, eventy firmowe czy profesjonalne, amatorskie czy biznesowe ligi wyścigowe. Tor oferuje indywidualne lub grupowe zajęcia dla dzieci i dorosłych, imprezy Grand Prix, Endurance czy szkółki nauki jazdy o trzech stopniach trudności. W Karting Centar Podgorica można także wynająć miejsce w specjalnym garażu na przechowanie swojego gokarta. Profesjonalna obsługa dołoży wszelkich starań, by zadbać o Twój sprzęt, kiedy go nie używasz.

Celem i głównym założeniem właściciela obiektu, który jest byłym profesjonalnym zawodnikiem kartingu wyczynowego, jest uzyskanie certyfikacji i organizowanie największych europejskich serii wyścigowych w Podgoricy. Znając ten obiekt na wylot śmiało możemy powiedzieć, że już wkrótce profesjonalne serie wyścigowe zawitają na Czarnogórę!